Реформування "Укроборонпрому" посилить обороноздатність України та дасть змогу виробляти "зброю майбутнього"

Закон про реформування держконцерну "Укроборонпром" підписано президентом Володимиром Зеленським, а отже, на підприємство вже невдовзі очікують глобальні зміни. Зокрема, сам концерн буде ліквідовано - його перетворять на акціонерне товариство; підприємства ж, які досі входили до складу концерну, стануть господарськими товариствами. В самому "Укроборонпромі" такі зміни цілком підтримують, заявляючи, що ця реформа посилить обороноздатність країни та допоможе ліквідувати технологічний розрив зі світовими оборонними компаніями.

Зокрема, нещодавно нинішній керівник "Укроборонпрому" Юрій Гусєв заявив, що реформування концерну дасть поштовх розвитку українського оборонно-промислового комплексу.

"Ця подія є крапкою в тривалому і складному процесі формування нового законодавчого фундаменту для розвитку українського державного ОПК. І одночасно ця подія – нова точка відліку для української оборонки", – зауважив Гусєв.

Крім того, зазначають в "Укроборонпромі", Закон "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" дасть змогу Україні імпортувати новітні технології, які будуть скеровані на продукування озброєння і техніки для ЗСУ.

"Усунення штучних обмежень, що існували раніше, сприятиме створенню спільних підприємств з закордонними партнерами, що додасть вітчизняним зброярам технологічної потужності", - заявляють в "Укроборонпромі", наголошуючи, що невдовзі Україна зможе залучати інвестиції для модернізації виробництва та впровадження інновацій.

"Отже, Закон – це ще й про зброю майбутнього для захисту України, яку ми вироблятимемо завдяки сучасним технологіям", - додають в "Укроборонпромі".

Нагадаємо, в Укроборонпромі назвали ступінь готовності нового Ан-178 для ЗСУ.

Нагадаємо, авіаконцерн "Антонов" почав будувати літаки Ан-178 без російських деталей.

Нагадаємо, Укроборонпром планує збудувати 240 кораблів та поповнити бюджет 16 млн грн.