В Україну прямує потужна партія супутникового інтернету Ілона Маска, який до того ж став доступнішим

Міністр Мінцифри Михайло Федоров звернувся до SpaceX та попросив генератори, які б живили станції для супутникового інтернету Starlink. За добу Ілон Маск повідомив, що компанія вирішила проблему.

Проблему вирішено і навіть більше

Федоров подякував Ілону Маску, але зауважив, що в умовах російських атак на інфраструктуру існує потреба у генераторах, які б живили пристрої у разі відключень електроенергії. Він попросив про це низку компаній, зокрема, Honda та Westinghouse.

"Український цивільний Інтернет відчував дивні перебої – можливо, погана погода? – тому SpaceX допомагає це виправити", - написав Маск у Twwtter.

Маск відразу відповів міністру та зазначив, що краще працює поєднання сонячних панелей та батарей, адже їхнє використання не створює диму, а також не може закінчитися пальне.

На наступний день Маск повідомив, що компанія змінює програмне забезпечення, аби зменшити потреби в енергоресурсах, тож тепер Starlink працює навіть від прикурювача в авто. Крім того, тепер з’явиться можливість мобільного роумінгу, тож антена може підтримувати сигнал навіть під час руху. Наприклад – на авто.

Застереження Маска

Також Ілон Маск розповів, що в деяких частинах України Starlink є єдиною неросійською системою зв’язку, яка все ще працює. Тому ймовірність стати наступною ціллю є досить високою. Він попросив використовувати обладнання з обережністю.

"Важливе попередження: Starlink є єдиною неросійською системою зв’язку, яка все ще працює в деяких частинах України, тому ймовірність стати ціллю є високою. Будь ласка, використовуйте з обережністю", - твітнув Маск.

Нагадаємо, що уряд України дозволив витрачати гроші з ковідної тисячі на будь-які товари.

Нагадаємо, що з Росією перестають мати справу все більше компаній зі світовим іменем.

Нагадаємо, що в JPMorgan заявили, що країна-агресор може стати банкрутом вже у березні