Комітет Верховної Ради вирішив підтримати законопроєкт про націоналізацію російського майна

У Верховній Раді розглянуть законопроєкт, який схвалив Комітет українського парламенту з питань економічного розвитку. Депутати підтримали законопроєкт про націоналізацію майна та активів РФ, які перебувають на території України. Таку інформацію оприлюднила одна з учасниць комітету Роксолана Підласа.

"Вчора о 22:30 в нас було засідання комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку. На порядку денному - одне питання. Націоналізація майна та коштів юридичних осіб РФ. Рускій бізнес, іді нах*й. Одноголосно", – написала депутатка.

Законопроєкт №7122 визначає правові засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності РФ та її резидентів.

Вилученню підлягатимуть не лише активи держави Росія, але й активи її юридичних осіб, які здійснюють свою діяльність на території України, серед власників яких є російський уряд.

Перелік активів, які Україна має намір відчужити, буде формувати уряд та подавати на розгляд РНБО. Саме відчуження активів буде відбуватися указом президента України.

Компенсація за націоналізацію російських активів в Україні не передбачена.

У Російській Федерації через впровадження санкцій вже перестали працювати світові бренди. Кількість їх збільшується, але вже було відомо про понад 100 компаній які обмежили або абсолютно зупинили роботу з РФ.

У світі під санкції потрапило майно олігархів та впливових осіб РФ. Вони вже почали втрачати не лише кошти, але й майно, - яхти, особняки та інше.

Нагадаємо, що з Росією перестають мати справу все більше компаній зі світовим іменем.

Нагадаємо, що JPMorgan прогнозує банкрутство РФ вже у березні.

Нагадаємо, що хакери з NB65 позбавили агресорів доступу до супутників-шпигунів.