В Україні стали діяти нові правила по знятті готівки. В касах супермаркетів можна отримати до 6000 грн

Восьмий день війни. Нові правила, та нові можливості, уряд дав дозвіл видавати готівку у касах супермаркетів. Кожен мережевий магазин тепер можна використовувати як банкомат, отримуючи готівку до 6 000 грн. Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

"Після початку віроломного вторгнення банкам стало важко здійснювати інкасацію готівки в торгових мережах та наповнювати кешем банкомати. Тисячі інкасаторів пішли захищати Україну", - зазначила нардеп.

Також зазначено, що можна звернутися у будь-яку велику торгову мережу, продуктову або мережу АЗС з карткою безготівковим засобом і вам видадуть готівку на суму до 6000 грн, списуючи їх одночасно з карткового рахунку.

Раніше ПриватБанк запустив програму зі зняття готівки в касах магазинів та супермаркетів. Для того, щоб зняти гроші з картки, потрібно зробити покупку в магазині, а під час оплати товару повідомити касира про бажання зняти готівку.

Чому вирішили піти на цей крок

1 - це розв'язує проблему передачі касирами готівки. Мережі магазинів не треба проводити інкасації готівки, вторгованої від продажу товарів, і віддають готівку громадянам.

2 - громадянам не потрібно витрачати час на пошук банкомату, стояти в черзі, адже за умов воєнного часу наповнювати їх дедалі проблематичніше.

Нагадаємо, що "єПідтримка" стала повноцінним платіжним засобом, а "ковідну тисячу" дозволили витрачати на будь-які потреби.

Нагадаємо, що 1 березня стартує аукціон з продажу військових облігацій, так можна допомогти ЗСУ.

Нагадаємо, що від 30 до 100 тисяч гривень на місяць: як уряд підвищив виплати військовослужбовцям.