Уряд України дозволив витрачати гроші з ковідної тисячі на будь-які товари

Відтепер кошти з картки програми "єПідтримка" можна витрачати на будь-які продукти чи товари. Як передає Укрінформ, про це Міністерство цифрової трансформації України повідомляє у Телеграмі.

"Ми розуміємо, що під час війни кожна гривня може врятувати чиєсь життя та допомогти багатьом українцям. Тому уряд скасував усі обмеження на використання коштів програми єПідтримка", - ідеться у повідомленні.

Обмеження з карток для виплат "єПідтримка" вже зняли Монобанк, Альфа-Банк, ПриватБанк, А-Банк, ПУМБ, Восток, Укргазбанк.

Тепер гроші з карток цих банків можна витратити на будь-які продукти та товари та переказувати гроші на інші картки. При цьому картку не можна поповнювати власними коштами і використовувати функції онлайн-банків: переказ грошей, оплата мобільного тощо.

Також у Мінцифри нагадали, що грошима з "єПідтримки" можна допомогти ЗСУ. За 6 днів українці переказали на підтримку української армії понад 1,5 млрд гривень.

Як можна ще використати "єПідтримку"

Через "єПідтримку" можна допомогти українській армії фінансово. У застосунку Дія, клікнувши на головному екрані "Допомогти армії". Через платіжну систему Portmone, або за кошти "єПідтримки".

Менше ніж за один день у Дії зібрали понад 30 млн грн на українську армію. Усі донати йдуть у фонд допомоги армії "Повернись живим".

Нагадаємо, що гроші, отримані за програмою "єПідтримка" можна витратити для потреб ЗСУ.

Нагадаємо, що Німеччина зупиняє "Північний потік-2" через російську агресію проти України.

Нагадаємо, що з Росією перестають мати справу все більше компаній зі світовим іменем.