Очільник Рахункової палати Валерій Пацкан ініціює порушення питання обнулення зовнішнього боргу України

"Масштаб руйнувань в Україні, завданих агресією Росії колосальний! Зважаючи на це, від наших зовнішніх кредиторів необхідно вимагати списання боргів України. На сьогодні зовнішній борг становить 1.6 трлн грн або понад $57 млрд", - написав Валерій Пацкан.

Він також зазначив, що Міжнародні фінансові організації повинні переглянути свою політику, щодо боргів України та "обнулити" їх.

"Агресор буде знищений! І нас очікуватиме робота з відновлення країни!" - додав він.

Раніше Пацкан закликав членів Міжнародної організації вищих органів аудиту INTOSAI виключити Рахункову палату Росії з цієї міжнародної організації.

"Росія розв’язала криваву війну проти нашої країни, і фактично проти всього світу! І сьогодні весь світ має стати на захист України та припинити знищення мирного населення і незалежної країни!" – йдеться у зверненні.

Валерій Пацкан підкреслив, що він як Голова Рахункової палати на своєму "фронті" робитиме все, щоб країна-агресор та її посібники не мали спокою так само як не мають його сьогодні українці.

Наразі інформація про обнулення держборгу прокоментували в ЦЕС:

"Ми вважаємо, що за підтримки, яку зараз Україна має від цілого світу, питання зовнішнього боргу України мають вирішуватися професійно в переговорах з партнерами, але не в односторонньому порядку".

Цікаво, що допис Валерія Пацкана у Facebook зник, тому імовірно, або Пацкан "передумав" запускати процедуру обнулення, або така інформація виходила не від нього. Коментарі щодо нього не були надані.

Нагадаємо, що вберегти українців: Google Maps тимчасово відключив деякі функції - навіщо це потрібно.

Нагадаємо, що рубль "пробиває дно": валюта країни-агресора рекордно впала в ціні.

Нагадаємо, що українські програмісти створили гру, яка здійснює DDOS-атаки на Росію