США мають поставити Україні системи ЗРК MIM-104 "Петріот" - найсучаснішу систему ППО

Від початку війни 24 лютого, українці отримують зброю та грошову допомогу для ЗСУ. Однак, сили ворога надто потужні. Лише в бюджеті РФ на озброєння закладено 154 млрд доларів США, згідно з даними Global Fire Power.

З усіх країн світу надходить зброя та боєзапаси. За повідомленням народного депутата Олексія Гончаренка, США може передати Україні найсучаснішу установку протиповітряної оборони "Петріот".

Звернення депутатів України до Конгресу передали 28 лютого.

Гончаренко пише:

"Попросив найголовніше – американський ЗРК MIM-104 "Петріот". Це так важливо, бо війська Мордору використовують авіацію та ракети для ударів не лише по військових об’єктах, а й по цивільних", - написав Гончаренко.

Також, у зверненні до Конгресу Гончаренко попросив:

  • ПТ керована зброя;
  • FIM-92 Stingers;
  • стрілецька зброя, гранатомети та інші боєприпаси, вироблені в державах Варшавського договору, які США мали доставити в Афганістан;
  • Всі види зв'язку, переважно військові портативні радіостанції;
  • Бронежилети та шоломи.

Хто й чим допомагає Україні та армії

Варто сказати що українці стали перераховувати на потреби армії шалені суми. В перші години війни, на рахунки української армії мільйони українців надали допомогу в сотні тисяч гривень.

З часом продовжують надходити новини з різних куточків України. Нещодавно у Миколаєві, за підбиту техніку ворога запропонували винагороду місцеві олігархи.

КБ "Луч" передало українській армії всю продукцію, підготовлену на експорт.

Німеччина погодилась надати Україні "Стінгери" і протитанкові гранатомети. Нідерланди надали Україні 200 ПЗРК Stinger класу "земля-повітря", та інші.

Болгарія, Словаччина та Польща передадуть Україні 70 літаків-винищувачів.

Швейцарія, яка має нейтралітет, приєднається до санкцій ЄС проти Росії через вторгнення в Україну. Рішення прийнято у понеділок, 28 лютого, ухвалили Федеральні збори Швейцарії. Санкції запроваджуватимуться у координації з Європейським Союзом.

Нагадаємо, що уряд підвищив виплати військовослужбовцям України.

Нагадаємо, що проти Путіна воюватимуть тисячі іноземних добровольців.

Нагадаємо, що повітряний простір для літаків РФ закрили вже 32 країни.