В Україні шосту добу йде війна. 28 лютого Президент України збільшив ставку українським військовослужбовцям

Віднині, військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях будуть платити по 100 тисяч гривень на місяць, Таку постанову виніс Кабінет міністрів України. Про це повідомила заступниця Міноборони Ганна Маляр.
Відповідне рішення прийнято Кабінетом міністрів України на виконання Указів Президента.

"Відтак, в умовах воєнного стану військовослужбовцям ЗСУ, СБУ, СЗР, ГУР МОУ, Національної гвардії, ДПС, УДО, ДС спеціального зв’язку та захисту інформації, ДССТ, особам рядового і начальницького складу ДСНС та поліцейським, виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць", - наголосила Ганна Маляр.

Тим, хто бере безпосередню участь у бойових діях, та забезпечує проведення заходів з національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії, в районах та у період здійснення зазначених заходів ̶ розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн.

Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

30 тисяч грн – щомісячно 100 тисяч грн безпосереднім учасника бойових дій 15 мільйонів грн допомога сім'ям загиблих.

Нагадаємо, що на сервісі держпослуг можна переказати гроші для ЗСУ - як зробити це правильно.

Нагадаємо, що українські програмісти створили гру, яка здійснює DDOS-атаки на Росію.

Нагадаємо, що як посилюється Міжнародна коаліція на захист України.