28 лютого Зеленський підписав указ про безвіз для всіх країн, для створення Інтернаціонального легіону

Тепер всі, хто хоче допомогти Україні захищати свою державу від навали ворога, може безперешкодно потрапити в Україну. Згідно з наказом Президента, це можуть робити всі, окрім мешканців країни агресора.

З 24 лютого, відколи Росія оголосила війну Україні, російські війська, скупчені ще з листопада минулого року на кордонах з Україною, увірвались в нашу країну та стали обстрілювати не лише воєнні об'єкти, але й мирних мешканців. Чисельність війська оцінювалося у близько 200 тисяч осіб.

"У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України постановляю:

  • Запровадити з 1 березня 2022 року тимчасово на період дії воєнного стану до прийняття Президентом України відповідного рішення безвізовий режим в’їзду в Україну для громадян іноземних держав, які бажають вступити до Інтернаціонального легіону оборони України, крім громадян держави, визнаної державою-агресором.
  • Кабінету Міністрів України вжити заходів, що випливають із цього Указу".

Хто виявив бажання допомогти?

Французький іноземний легіон відпустив українських військових, які працюють в ньому в Україну у повному бойовому екіпіруванні. Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує цю інформацію.

Європейські країни дають дозвіл своїм добровольцям їхати до нашої країни для захисту українців.

Про свій намір захищати Україну вже оголосили чеченці із батальйону Джохара Дудаєва. Вони заявили, що воюватимуть проти Росії та Кадирова на боці України до кінця.

Український бізнесмен сирійського походження Тарик Аль Джасем, який мешкає в Одесі, сформував загін опору.

До "Інтербандерівського" легіону виявив бажання долучитися й людина-легенда ПТУРів Сухейл Хамуд на прізвисько Abu TOW.

До 2021 року Абу ("Батько"), який віддавав перевагу старій американській моделі BGM-71 TOW, зробив за сирійську опозицію 130 підтверджених хітів з бронетехніки, авто, груп солдат, окремих снайперів і птурників.

Абсолютна легенда, Рафаель Надаль та Льюїс Хемілтон від ПТУР. Людина, що дорівнює сотні Джавелінів. А ще він відчайдушний русофоб.

Заступниця Міноборони Гана Маляр заявила, що до лав Інтернаціонального легіону вже долучилося тисячі іноземних військових.

"Ми створюємо інтернаціональний легіон. Президент Зеленський оголосив про формування нового підрозділу – "Інтернаціональний легіон". В нас вже декілька тисяч заяв від іноземних громадян, які бажають долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки від путінського режиму".

Нагадаємо, що майже усі європейські країни закрили небо для літаків РФ.

Нагадаємо, що Зеленський вважає, що доба 28 лютого стане найважливішою у протистоянні з РФ.

Нагадаємо, що в Міноборони підрахували втрати агресора.